OPROGRAMOWANIE

tel.: 503-664-334

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gg: 116614

TUSZE - TONERY

tel.: 694-858-803

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

gg: 49912120

Mini mapa

Google Tags

sprzedaż programów, skup programów, sprzedaż oprogramowania, skup oprogramowania, Marszałkowska 138, programy dla firm, oprogramowanie dla firm, windows, office, skup windows, skup office, sprzedaż windows, sprzedaż office, windows 10, windows 7, windows 8, windows 8.1, windows xp, windows vista, office 2016, office 2013, office 2010, office 2007, office 2003, sklep z oprogramowaniem, sklep z programami, programy Warszawa, oprogramowanie Warszawa, skup programów Warszawa, skup windows Warszawa, skup office Warszawa, tusze, tonery, karlkom, telesalon, skupsoftu_pl, skupsoftu.pl, 503664334, 694858803, tusze warszawa, tusze marszałkowska, tusze marszałkowska 138, micom, esklep.skupsoftu.pl, tonery warszawa, tonery marszałkowska, big szef, bigszef, moniuszki 6, teatr kwadrat, bistro kwadrat, lombard, lombard marszałkowska, alcom, sezam, towarzystwo gemmologiczne, telesalon.pl, 737919998, hp, epson, canon, activejet, quantec, skupsoftu.sellingo.pl, giełda komputerowa, goldshop, szymański goldshop, u rysia

PIERWSZA POMOC!

Jeżeli zainstalowałeś system Windows 7, 8, 8.1 lub 10 i pokazuje Ci się komunikat, że aktywacja w trakcie instalacji się nie udała, to:

- upewnij się, że komputer posiada aktywne połączenie z internetem,

- ponów próbę aktywacji przez internet przy pomocy polecenia:

powershell -Command "Start-Process $env:WINDIR\system32\wscript.exe $env:WINDIR'\system32\slmgr.vbs /ato' -Verb runAs"

Jeśli masz problem z aktywacją Office 2007, 2010 lub 2013 to użyj naszego automatycznego skryptu, który wymusi ponowną próbę aktywacji przez internet.

Jeśli nie wiesz jak uruchomić powyższe polecenie lub masz problem z pakietem Office to pobierz i uruchom plik aktywacja_online.bat lub pobierz archiwum zip zawierające ten plik o nazwie aktywacja_online.zip i uruchom plik bat znajdujący się w archiwum. Przeprowadzenie aktywacji wymaga zgody na nadanie procesowi aktywacji uprawnień administratora.

O wyniku aktywacji online zostaniesz poinformowany stosownym komunikatem na ekranie komputera /komunikat może być w języku angielskim/.

 

Jeśli powyższa metoda zawiedzie to proszę o skorzystanie z poniższego Widżetu GG do kontaktu z pomocą techniczną.

Przed rozpoczęciem rozmowy upewnij się, że masz dostęp do komputera na którym występuje problem i możesz na nim wykonać instrukcje otrzymane od obsługi.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

 

Na tej stronie opisujemy typowe problemy, które mogą dotknąć wszystkich klientów, którzy zakupili systemy w wersji OEM.

Ostatnio zaobserwowaliśmy zwiększoną ilość zapytań, dlaczego po poprawnej instalacji i aktywacji systemu przez internet, po kilku, a czasem kilkunastu dniach użytkowania, nagle pojawia się komunikat o konieczności ponownej aktywacji systemu, często jeszcze towarzyszy mu zmiana tła na czarne i komunikat informujący, że możemy być ofiarami piractwa.

Uprzejmie informujemy, że te problemy nie wynikają z naszej winy, lecz z ciągłego dążenia Microsoft do uszczelnienia systemu aktywacji, celem wyeliminowania nielegalnych kopii systemu, co często odbywa się kosztem legalnych użytkowników.

Wedle przeprowadzonych testów, problem prawdopodobnie występuje z powodu przekroczenia ilości aktywacji, które to potrafią na tym samym komputerze występować wielokrotnie podczas instalacji sterowników zaraz po zainstalowaniu systemu.

Rozwiązaniem pierwszym /niezalecanym/ jest najpierw zainstalowanie całego oprogramowania i sterowników, a dopiero potem aktywacja systemu. Niestety, jeśli system domaga się ponownej aktywacji, to ten sposób już nie zadziała.

Rozwiązaniem drugim /zalecanym/ jest aktywacja telefoniczna, która z obserwacji naszych i naszych Klientów skutecznie rozwiązuje problem na zawsze. Jeśli pojawi się komunikat, o treści podobnej do: "Wpisany klucz produktu Windows [wersja] jest nieprawidłowy na potrzeby aktywacji", wtedy należy wybrać opcję "Użyj automatycznego systemu telefonicznego". Na kolejnym ekranie wybieramy kraj "Polska" i uzyskujemy ekran właściwej aktywacji. Polega ona na podaniu na żądanie lektora cyfr nazwanych identyfikatorem aktywacji, a lektor w odpowiedzi poda nam cyfry które są identyfikatorem potwierdzenia.

W przypadku pytań lektora o rodzaj użytkownika, wybieramy opcję użytkownik domowy/prywatny.

W przypadku pytania o miejsce zakupu, wybieramy opcję sieci sprzedaży detalicznej.

W przypadku pytania o ilość komputerów na których zainstalowany jest system, należy koniecznie wybrać, zgodnie z licencją OEM, opcję JEDEN KOMPUTER (inna opcja przerywa aktywację automatyczną i przełącza do działu technicznego).

Wkrótce dodamy zdjęcia ilustrujące przebieg procesu aktywacji, a jednocześnie zachęcamy do samodzielnego przeprowadzenia aktywacji telefonicznej, gdyż jest ona bardzo prosta, a lektor dokładnie informuje co i w jaki sposób należy podać.

W przypadku problemów z przeprowadzeniem tego procesu prosimy o kontakt. Jeśli komputer jest typu przenośnego to można także dostarczyć go w miejsce zakupu systemu i wykonamy ten proces bezpłatnie w Państwa imieniu.

Opis aktywacji telefonicznej dla większości produktów Microsoft znajduję się również na stronie producenta -> TUTAJ <-

pasek_prod_dol